ZNAD MAPY

Lubicie mapy? Wędrujecie palcem, a może raczej kursorem po mapie? W te wakacje zapraszamy was na wyjątkową podróż z mapą w dłoni. Wojciech Szot, autor bloga Zdaniem Szota postanowił zapytać reporterów, reporterki, pisarzy i pisarki o ich ulubione mapy.
Podcast “Znad Mapy” to wyprawa, która prowadzi naszych gości i gościnie w miejsca, których często nie spodziewali się na początku rozmowy.
Każdej rozmowie będzie towarzyszyła publikacja wybranej przez autora bądź autorkę mapy na stronie festiwalu i w naszych mediach społecznościowych oraz spisany i zredagowany tekst rozmowy, dla osób, które preferują czytanie od słuchania.
Co tydzień mamy dla Was taki rozkład zajęć:
– w piątek publikujemy mapę wybraną przez gościa lub gościnię podcastu Znad Mapy. Możecie zgadywać kto będzie naszym rozmówcą bądź rozmówczynią.
– w sobotę publikujemy podcast – nagranie będzie dostępne na platformach takich jak Spotify czy Apple Podcast. Szukajcie podcastów “Znad Mapy”
– w niedzielę rozmowę będzie można przeczytać w postaci spisanego i zredagowanego wywiadu.
Zatem przed nami weekendy Znad Mapy. Co tydzień będziemy uruchamiać naszą wyobraźnię – patrząc, słuchając i czytając.
Podcast wspiera wydawnictwo Powergraph. Posłuchajcie co o pomyśle na podcast Znad Mapy mówi Wojciech Szot i jaką mapę wspomina z dzieciństwa.

t